• Polski
 • English
 • Biuro KRAPKOWICE

  Pn-Pt 9.00-19.00

  tel. 77 466 11 52

  Biuro OPOLE

  Pn-Pt 10.00-18.00

  tel. 77 444 44 70

  KRAPKOWICE Office

  Mon-Fri 9.00-19.00

   tel. 77 466 11 52

  OPOLE Office

  Mon-Fri 10.00-18.00

  tel. 77 444 44 70

  Referencje

  Nasi klienci stanowią najlepszą rekomendację usług Bizneslingua

  Agencja Mawex S.J.

  „Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywanie kontaktu pomiędzy uczestnikami a lektorem. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że szkołę Bizneslingua można polecić innym firmom”.

  Maria Śmigielska

  Zobacz więcej pdf

  Agencja Reklamowa STER

  „Agencja Reklamowa STER zaświadcza, że firma Bizneslingua to godny zaufania partner. Szkolenie w całości spełniało nasze oczekiwania. Szczególnie pochlebne opinie zebrał prowadzący, który według uczestników był doskonale przygotowany”.

  Tomasz Stotko

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Allworks International

  „Lektorzy CJO Bizneslingua charakteryzują się wysokim poziomem nauczania, są bardzo dobrze przygotowani do zajęć, co ma swoje wymierne odzwierciedlenie w wynikach nauczania”.

  Krystyna Pawelus, Wioletta Pawelus

  Właściciele

  Zobacz więcej pdf

  APC Presmet Sp. z o.o.

  „Bardzo wysoko oceniamy nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć, właściwy dobór bardzo różnorodnych pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim zaangażowanie, kreatywność i doświadczenie lektorów. Na uwagę zasługuje elastyczność firmyBizneslingua oraz nauczycieli w dostosowaniu się do warunków czasowych naszej kadry”.

  Janusz Zajączkowski

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  APN Agencja Pracy

  „„Oprócz wysokiego poziomu nauczania sprawą dla nas kluczową, na którą zwróciliśmy szczególną uwagę jest możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu zajęć dopasowanego do naszych potrzeb, co zaoferowała nam Państwa firma. Profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług, to cechy które wyróżniają Centrum Języków Obcych Bizneslingua spośród innych szkół językowych. Wysoko oceniamy szkołę i zachęcamy innych do nauki”.”.

  Henryk Olsok

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  AR-MASZ

  „Efekty kursu przeszły nasze oczekiwania. Byliśmy miło zaskoczeni formą prowadzenia zajęć ( wiele interesujących ćwiczeń, przyjazna atmosfera) i – co najważniejsze – ich wysoką skutecznością. BIZNESLINGUA Centrum Języków Obcych dysponuje zdolnym i rzetelnym zespołem lektorów, którzy w umiejętny sposób wpływają na podwyższenie znajomości języka niemieckiego naszych pracowników”.

  Arkadiusz Kinder

  Zobacz więcej pdf

  AUTO LELLEK GROUP

  „Szkolenia organizowane przez Centrum Języków Obcych pod nazwą „Bizneslingua Centrum Języków Obcych” przeprowadzone zostały z należytą starannością. Firma wykazała się profesjonalizmem w organizacji szkoleń, zajęcia zostały przeprowadzone przez wysoko wykwalifikowanych lektorów w miłej i przyjaznej atmosferze”.

  Grzegorz Lellek

  Prezes zarządu

  Zobacz więcej pdf

  AUTO TIM Sp. z o.o.

  „Uczestnicy szkolenia bardzo chwalili sobie doskonały kontakt z lektorem, który prowadził zajęcia w interesujący sposób oraz wykazał się ogromnym zaangażowaniem. Świetna proporcja ćwiczeń i teorii”.

  Krystian Janeczko

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  B+K Polska

  „Jednostka dysponuje profesjonalną, fachową kadrą, zaangażowaną i wykonującą swoją pracę ze starannością. Program szkolenia jak i materiały szkoleniowe dostosowane są do możliwości i potrzeb uczestników”.

  Rajmund Dzik

  Prokurent

  Zobacz więcej pdf

  Bajka Przedszkole Niepubliczne

  „Uczestnicy kursu bardzo chwalili sobie atrakcyjną formę zajęć, łączącą praktykę z teorią, co sprawiało, że zajęcia nie były monotonne. Kurs został przeprowadzony w sposób profesjonalny i rzetelny, a program został przystosowany do potrzeb naszych pracowników”.

  mgr Marzena Kobzan

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  BEDMET Logistic

  „Prowadzone szkolenia językowe dzięki zastosowaniu wnikliwej analizy potrzeb dostosowane są do oczekiwań uczestników zajęć. Dotychczasowa współpraca potwierdza dobre przygotowanie, zaangażowanie oraz wysoką kulturę osobistą lektora prowadzącego zajęcia”.

  Damian Bednarz

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  BIS Multiserwis Sp. z o.o.

  „Wysoko cenimy atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć w miłej i bezstresowej atmosferze. Stosowane przez nauczycieli metody czynią naukę skuteczną i przyjemną. Cenimy sobie również elastyczność lektorów w dostosowaniu się do możliwości zmiany miejsca realizacji zajęć dla naszych pracowników”.

  Grzegorz Czudaj

  Dyrektor Personalny

  Zobacz więcej pdf

  bit Polska Sp. z o.o.

  „Jesteśmy zadowoleni z usług oferowanych przez w/w szkołę językową. Zarówno wyposażenie sali szkoleniowej jak i warunki sprzyjające prowadzeniu profesjonalnych szkoleń spełniły nasze oczekiwania”.

  Radosław Rybak

  Prokurent

  Zobacz więcej pdf

  Biuro Doradcze DOBRY PROJEKT

  „Szkoła dysponuje profesjonalną, fachową kadrą, zaangażowaną i wykonującą swoją pracę ze starannością. Program szkolenia jak i materiały dostosowane są do moich potrzeb. W szkole Bizneslingua Centrum Języków Obcych można nauczyć się aktywnie używać języka angielskiego, przełamując bariery językowe co uważam za sukces metodologiczny Szkoły”.

  Joanna Kasprzak-Dżyberti

  Właściciel firmy

  Zobacz więcej pdf

  Biuro Rachunkowe Saldo

  „Zajęcia uwzględniały wszystkie aspekty nauki języka: konwersacje, czytanie, pisanie, słuchanie nagrań. Program zajęć oraz materiały szkoleniowe dostosowane były do potrzeb językowych uczestników. Lektorzy prowadzący zajęcia czynili to w sposób ciekawy i zachęcający do nauki”.

  Danuta Krogul-Kaczorowska

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  BLUMENBECKER Handel i Serwis Sp. z o.o.

  „Regularne testy podsumowujące pozwalają pracownikom obiektywnie ocenić własny postęp w nauce, który z pewnością obserwujemy również jako pracodawcy”.

  mgr inż. Andrzej Bigda

  Szef dystrybucji

  Zobacz więcej pdf

  British Council

  „Potwierdzamy, że centrum wywiązywało się ze swoich zadań terminowo i w sposób zgodny z ustalonymi standardami”.

  Dorota Rankowska

  Exams Manager Poland

  Zobacz więcej pdf

  Centrum Budowlane Sp. z o.o.

  „Kursy prowadzone są przez lektorów o wysokich kwalifikacjach, którzy potrafią dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczestników. Stosowane przez lektorów metody oraz materiały dydaktyczne czynią naukę skuteczną, a jednocześnie przyjemną. Należy podkreślić fakt, że wiedza jest przyswajana na zajęciach w sposób bardzo naturalny”.

  Jerzy Górski

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I

  „Wyrażam ogromne zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą BIZNESLINGUA. Z pełnym przekonaniem polecamy szkołę wszystkim, którzy cenią sobie fachowość i profesjonalizm”.

  Piotr Szmigiel

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Club Silesius Sp. z o.o.

  „Praca z Bizneslingua spełniła nasze oczekiwania. Lektorzy prowadzili zajęcia w sposób profesjonalny. Na zajęciach towarzyszyła miła i spokojna atmosfera”.

  Katarzyna Szajca

  Zarząd

  Zobacz więcej pdf

  Covebo Human Resources Sp. z o.o.

  „Celem szkolenia było poznanie a następnie pogłębianie znajomości języka holenderskiego. Szkolenie zostało wykonane prawidłowo, zgodnie z założonymi celami. Poziom zaawansowania prowadzonych zajęć został dopasowany do możliwości i potrzeb słuchaczy. Zajęcia były prowadzone przez polskiego lektora, który posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie”.

  Ewelina Suchan

  Prokurent

  Zobacz więcej pdf

  DOBROTEKA Meblarstwo Dobrodzieńskie

  „Firma Bizneslingua Centrum Języków Obcych w roku szkolnym 2012/2013 przeprowadzała w siedzibie naszej firmy w Dobrodzieniu warsztaty o różnej tematyce. Łączyły one w sobie zabawy plastyczne i manualne z nauką języka angielskiego w stopniu dopasowanym do wieku dzieci i okoliczności”.

  Rafał Desczyk

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  Doradztwo i Szkolenia Anna Lasak

  „Szkolenie zostało wykonane prawidłowo, zgodnie z założonymi celami. Poziom zaawansowania prowadzonych zajęć został dopasowany do możliwości pracownika. Polecam wszystkim firmom chcącym kształcić swoich pracowników w zakresie języka obcego, Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA”.

  Anna Lasak

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Duijndam International Sp. z o.o.

  „Prowadzone szkolenia językowe dzięki zastosowaniu wnikliwej analizy potrzeb dostosowane są do oczekiwań uczestników zajęć. Wysoko wykwalifikowani lektorzy zawsze są rzetelnie przygotowani, a ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć umożliwia uczestnikom efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na naukę języka angielskiego”.

  Anna Forst

  Pełnomocnik

  Zobacz więcej pdf

  Enter Sp. z o.o.

  „Nauka języka angielskiego odbywała się z wykorzystaniem różnych metod nauczania. Tempo i sposób realizacji przygotowanego programu dostosowano do potrzeb i możliwości naszych pracowników, co wpłynęło na zwiększenie efektywności nauki języka i zadowolenie uczestników kursu”.

  mgr inż. Andrzej Staś

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Epo Sp. z o.o.

  „Każde zajęcia prowadzone są w taki sposób, że absorbują uwagę uczestników i efektywnie poszerzają zakres ich wiedzy i słownictwa. Wszyscy uczestnicy szkolenia są bardzo zadowoleni z sposobu i formy ich prowadzenia. Współpraca z Centrum Języków Obcych przebiega wzorowo. Zajęcia odbywają się terminowo, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem”.

  Aneta Berezowska

  Prezes Zarządu

  Zdzisław Bąk

  Członek Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Euro Silesia Sp. z o.o.

  „Ze względu na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, polegający na wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania oraz różnorodnych materiałów dydaktycznych, w pełni rekomenduję Panią Katarzynę Tracz do prowadzenia szkoleń językowych oraz dotyczących komunikacji interpersonalnej”.

  Halina Nowak

  Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju

  Zobacz więcej pdf

  Euro Support, P.P.H.U.

  „Zajęcia prowadzone były w trzech grupach na poziomie początkującym i lekko zaawansowanym. Lektorzy Bizneslingua posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i przygotowanie pedagogiczne do realizacji tychże kursów. Z przeprowadzonej ewaluacji szkoleń wynika duży poziom zadowolenia uczestniczek. Kurs jest oceniany pozytywne”.

  Barbara Zabiega

  Współwłaściciel Firmy

  Zobacz więcej pdf

  FILPLAST P.P.H.U.

  „Zakres tematyczny szkoleń, jak również formę ich prowadzenia oceniamy bardzo wysoko. Dzięki dynamicznemu prowadzeniu zajęć, doskonałemu opanowaniu tematów trenerów oraz wykorzystaniu praktycznych ćwiczeń, zdobyliśmy wiedzę przydatną podczas prowadzenia rozmów handlowych”.

  Waldemar Filipowsky

  Zobacz więcej pdf

  Firma Usługowa NEMO

  „Szkolenie dotyczące profesjonalnej obsługi klienta miało bardzo atrakcyjną formę, gdyż wiedza teoretyczna w umiejętny sposób została połączona z ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, a uczestnicy spotkania otrzymali dobrze przygotowane materiały, z których mogą korzystać w miarę potrzeb w swojej pracy zawodowej”.

  Joanna Duczek

  Zobacz więcej pdf

  FPL Sp. z o.o.

  „Bez zawahania polecamy współpracę z Bizneslingua Centrum Języków Obcych. Jest to firma spełniająca swoje zadania od początku do końca profesjonalnie, dokładnie i na najwyższym poziomie”.

  Katarzyna Gadomska

  Menedżer ds. Projektów Unijnych

  Zobacz więcej pdf

  Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

  „Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i polecamy Bizneslingua Centrum Języków Obcych innym instytucjom jako solidnego i rzetelnego partnera”.

  Joanna Kubik

  Specjalista ds. zarządzania projektami

  Zobacz więcej pdf

  Gastropol Sp. z o.o.

  „Wszystkie zadania wypełnione zostały z wielka starannością i sumiennością. Kurs prowadzony był w sposób profesjonalny i zakończył się zdobyciem certyfikatów przez uczestników kursu”.

  Henryk Leśnicki

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.

  „Na podstawie dotychczasowej współpracy z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić, iż kursy organizowane przez Bizneslingua gwarantują profesjonalizm i fachowość. Lektor jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, wykonuje swoją pracę rzetelnie, kreatywnie i z zaangażowaniem. Zajęcia natomiast odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze dzięki czemu nauka staje się przyjemna i skuteczna”.

  Agata Kicińska

  Kadrowa

  Zobacz więcej pdf

  HFG Polska Sp. z o.o.

  „Z całą pewnością rekomendujemy szkołę Bizneslingua wszystkim firmom pragnącym szkolić swoich pracowników w zakresie języków obcych”.

  Grzegorz Pawlus

  Dyrektor Generalny HFG Polska

  Zobacz więcej pdf

  INVESTDOM NIERUCHOMOŚCI

  „Program szkolenia przygotowany przez lektorów Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA został indywidualnie dostosowany do umiejętności i potrzeb uczestników szkolenia. Zarówno przygotowanie merytoryczne, jak i dydaktyczne prowadzących zasługuje na najwyższą ocenę. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny, staranny i różnorodny sposób. Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają zajęcia prowadzone przez lektorów, a ich rezultaty widoczne są w codziennym funkcjonowaniu firmy”.

  Daniela Figura-Borska

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Izba Rzemieślnicza w Opolu

  „Zajęcia były prowadzone w sposób rzetelny i interesujący, atmosfera na nich była miła. Lektor wykazał się dużym doświadczeniem. Bizneslingua to godny polecenia partner”.

  dr Grażyna Dębicka – Ozorkiewicz

  Dyrektor Izby

  Zobacz więcej pdf

  JD TRADE

  „Formuła programu i zakres merytoryczny w pełni odpowiada naszym kursantom. Lektorzy chętnie dostosowują program zajęć uwzględniając potrzeby słuchaczy, dopasowują również terminy zajęć w przypadkach, gdy słuchacz nie może ich odbyć w stałym wyznaczonym terminie. Nauczyciele potrafią skutecznie motywować słuchaczy do nauki i stworzyć bardzo miłą atmosferę na zajęciach”.

  Joachim Duda

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Kler

  „Zajęcia ocenione zostały jako wysoce profesjonalne. Na lekcjach nacisk kładziony był na umiejętność posługiwania się językiem. Uczestnicy kursu poznali nie tylko gramatykę i słownictwo, ale także prowadzili konwersacje na różne tematy i dyskusje”.

  Sebastian Kler

  Członek Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Lissy

  „Miło nam poinformować, że szkoła Bizneslingua jest wyjątkowo solidnym partnerem, a jakość świadczonych usług stoi na najwyższym profesjonalnym poziomie”.

  Janusz Lissy

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Makro Opole

  „Na uwagę zasługuje zaangażowanie prowadzącego zajęcia, wykorzystanie różnorodnych metod i własnych materiałów dydaktycznych. Lektor posiada szeroki zakres wiedzy na różne tematy, dzięki czemu konwersacje są zawsze ciekawe i bogate w różnorakie słownictwo”.

  Sławomir Pośpiech

  Dyrektor hali Makro w Opolu

  Zobacz więcej pdf

  NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH

  „O wysokiej jakości i skuteczności przeprowadzonych szkoleń świadczy także fakt, że 13-osobowa grupa uczestników kursów z powodzeniem podeszła do egzaminu zewnętrznego British Council na poziomie A2 – zdawalność egzaminu wyniosła 100%. Towarzysząca przygotowaniu merytorycznemu doskonała organizacja pracy oraz miły kontakt z pracownikami obsługi – to atut firmy. Wszystkim zainteresowanym możemy polecić usługi Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA”.

  mgr Ewa Tarnawska

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Nowa Trybuna Opolska

  „Ze względu na bardzo dobre wyniki osiągane przez naszych pracowników oraz doskonałą współpracę BIZNESLINGUA kontynuuje prowadzenie szkoleń językowych dla pracowników naszej firmy również w tym roku. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA każdej firmie, której zależy na korzystaniu z profesjonalnie prowadzonych szkoleń językowych”.

  Krzysztof Zyzik

  Redaktor Naczelny

  Zobacz więcej pdf

  NPAiJ Przed-Szkółka

  „Lektorów, którzy prowadzili szkolenie cechował pełen profesjonalizm, rzetelność oraz wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Prowadzili oni zajęcia w sposób usystematyzowany, interesujący, w atmosferze sprzyjającej nauce, co przyczyniło się do aktywnego uczestnictwa naszej kadry”.

  mgr Barbara Gaczkowska-Różańska

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Opolgraf SA

  „Bizneslingua odważnie wychodzi z obszarów ogólnej edukacji językowej w kierunku specjalizacji w zakresie języka biznesowego, dlatego też z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę jako dostawcę szkoleń językowych”.

  Mirosław Szewczyk

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  Opolski Urząd Wojewódzki

  „Na szczególne uznanie zasługuje wiedza lektora, jego wyczucie indywidualnych potrzeb oraz kreatywność”.

  Radosław Miążek

  Dyrektor Wydziału

  Zobacz więcej pdf

  Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

  „Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze szkoleń przeprowadzonych przez Panią Mary Kennedy i Pana Dariusza Rup. Lektorzy wykazywali kreatywność oraz doskonałe przygotowanie do zajęć, które były prowadzone profesjonalnie i zawierały różnorodne formy nauki j. angielskiego.”

  Arkadiusz Tkocz

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Optimex Consulting

  „Sposób prowadzenia zajęć oraz metody nauki języka całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Lektor kładzie duży nacisk na komunikację, dzięki czemu kursant jest w pełni przygotowany do posługiwania się językiem w sytuacjach życia codziennego. Na uwagę zasługuje także profesjonalizm, zaangażowanie i kultura osobista lektora. Dodatkowym atutem szkoły jest możliwość odbycia zajęć w siedzibie naszej firmy”.

  Katarzyna Watzlaw

  Zobacz więcej pdf

  Oras Group

  „Niewątpliwym atutem Bizneslingua jest daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb klienta oraz pełen profesjonalizm i kultura osobista pracowników. Na naszą decyzję wyboru właśnie tej szkoły językowej wpłynęło dokładne rozpoznanie potrzeb, ich precyzyjne zdefiniowanie oraz przedstawienie oferty, która pokrywała się z naszymi potrzebami”.

  Janne Siivo

  Dyrektor Fabryki

  Piotr Dalecki

  Dyrektor Finansowo-Administracyjny

  Zobacz więcej pdf

  OTREK EUROPEJSKIE CENTRUM ROZWOJU BIZNESU Sp. z o.o.

  „Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Bizneslingua Centrum Języków Obcych jako sprawdzonego, solidnego i odpowiedzialnego partnera. Jest to firma spełniająca swoje zadania od początku do końca profesjonalnie, dokładnie i na najwyższym poziomie”.

  Iwona Orkisz

  Wiceprezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Otto Polska

  „Nasza współpraca z Centrum Języków Obcych przebiega bez zarzutów, zajęcia są prowadzone systematycznie i planowo. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, każde ćwiczenia są przygotowywane w sposób interesujący i pozwalają na przyswojenie dużej ilości wiedzy. Uczestnicy kursu wyrazili duże zadowolenie z prowadzonych szkoleń i chętnie w nich uczestniczą”.

  Rafaela Wahl

  HR Manager

  Zobacz więcej pdf

  Pałac Lucja

  „Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie prowadzących, życzliwa atmosfera, a także ciekawość i różnorodność zajęć”.

  Siegmund Heinrich Dransfeld

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  Piomar

  „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z przeprowadzonych zajęć – lektorzy wykazali się dużym profesjonalizmem i elastycznością, dostosowując materiały i system nauczania do możliwości językowych słuchaczy.”.

  Piotr Żur

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  PKF ACCOUNTING Sp. z o.o.

  „W Szkole Bizneslingua Centrum Języków Obcych można nauczyć się aktywnie używać języka angielskiego, przełamując bariery językowe, co uważam za sukces metodologiczny Szkoły”.

  Ewa Sąsiadek

  Dyrektor Oddziału w Opolu

  Zobacz więcej pdf

  Polska Giełda Pracy

  „Z przyjemnością możemy potwierdzić, że współpraca z Bizneslingua Centrum Języków Obcych spełniła nasze oczekiwania. Jest to firma, która dała się poznać jako solidny, dotrzymujący warunków umowy partner”.

  Bogusław Drozd

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  POM Sp. z o.o.

  „Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm reprezentowany przez lektorów”.

  Andrzej Kulpa

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Powiat Krapkowicki

  „Wysoka elastyczność organizacyjna i zdolność szy
  iego reagowania na zgłaszane uwagi sprawiły, że ze współpracy z firmą Bizneslingua jesteśmy zadowoleni”.

  Sabina Gorzkulla – Kotzot

  Wicestarosta Krapkowicki

  Zobacz więcej pdf

  Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

  „Szkolenie było zrealizowane zgodnie z warunkami umowy. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymali niezbędne materiały szkoleniowe. Dokumentacja szkolenia była prowadzona prawidłowo. Z ankiet przeprowadzonych wśród absolwentów szkolenia wynikało, że byli oni bardzo zadowoleni z programu szkolenia i zapewnionych warunków.”.

  Danuta Wieszala

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

  „W kursie języka angielskiego bierze udział 10 osobowa grupa słuchaczy. Zdaniem uczestników projektu zajęcia prowadzone przez Bizneslingua mają interesującą formę, są ciekawe i umożliwiają poznanie zasad komunikacji w języku angielskim. Duży nacisk kładziony jest na mówienie, gdyż celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do posługiwania się językiem obcym w życiu codziennym. Uczestnicy wyrazili pozytywną opinię na temat lektorów prowadzących zajęcia.”.

  Antoni Duda

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  PROFESJA IT Tomasz Kuliś

  „Szkolenie zostało przeprowadzone należycie z pełnym zaangażowaniem i z wykorzystaniem posiadanej wiedzy. Trenerzy wykazali się odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem. Przeprowadzone szkolenie wzbogaciło naszą wiedzę i przyczyniło się do poprawy wykonywanej pracy”.

  Tomasz Kuliś

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Malni

  „Szkoła Bizneslingua Centrum Języków Obcych przeprowadziła dla Publicznej Szkoły Podstawowej i. Powstańców Śląskich w Kamieniu Śląskim dodatkowe zajęcia wyrównawcze w liczbie 140 godzin w ramach projektu nr. POKL.09.01.02-16-107 Razem możemy-indywidualizacja nauczania w Gminie Gogolin”.

  Krystyna Tupko

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Kamieniu Śląskim

  „Szkoła Bizneslingua Centrum Języków Obcych przeprowadziła dla Publicznej Szkoły Podstawowej i. Powstańców Śląskich w Kamieniu Śląskim dodatkowe zajęcia wyrównawcze w liczbie 140 godzin w ramach projektu nr. POKL.09.01.02-16-107 Razem możemy-indywidualizacja nauczania w Gminie Gogolin”.

  Tomasz Sochański

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie

  „Polecamy szkołę Bizneslingua jako partnera godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę”.

  Renata Kochanowska

  Dyrektor szkoły

  Zobacz więcej pdf

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie

  „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami Bizneslingua”.

  Kinga Kaptur

  Dyrektor szkoły

  Zobacz więcej pdf

  Publiczne Przedszkole nr 3 w Gogolinie

  „Z całym przekonaniem możemy polecić ww. firmę jako partnera w organizacji tego typu przedsięwzięć. Zajęcia przeprowadzone zostały przez lektora z odpowiednim podejściem do dzieci, a także dysponującym odpowiednią wiedzą i umiejętnościami”.

  Katarzyna Figiela

  Dyrektor przedszkola

  Zobacz więcej pdf

  REMAK-ROZRUCH Spółka Akcyjna

  „Należy podkreślić, że zajęcia odbywają się w naszej firmie, o różnych, dostosowanych do nas porach, co świadczy o dużej elastyczności szkoły oraz indywidualnym podejściem do klienta”.

  Ziemowit Słomczyński

  Prezes zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Send International

  „Poszczególni nauczyciele Bizneslingua udowodnili swoją skuteczność w procesie nauczania pracowników naszej firmy poprzez regularne dostosowywanie programu nauki do indywidualnych potrzeb uczestników kursu. Lektorów cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz przygotowanie do zajęć. Raporty indywidualne są przygotowywane regularnie i dostarczane nam zgodnie z ustaleniami”.

  Bruce Cannon

  Dyrektor Regionalny

  Zobacz więcej pdf

  Square 53

  „Zajęcia dopasowane były do indywidualnych potrzeb i możliwości grupy. Lektor prowadzący dał się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu, przyjazna, cierpliwa i uśmiechnięta”.

  Aleksandra Komorowska

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Startpraca.pl Jarosław Francik

  „Organizator dał się poznać jako dobrze zorganizowany, otwarty na oczekiwania i sugestie uczestników szkolenia. Zapewnił uczestnikom szkolenia praktyczne i ciekawe materiały dydaktyczne. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki której uczestnicy otwarcie zadawali pytanie na nurtujące ich tematy”.

  Jarosław Francik

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Stowarzyszenie Budkowice

  „Sposób prowadzenia zajęć, począwszy od atmosfery po zróżnicowaną metodologię, skutkował bardzo dużym postępem w posługiwaniu się językiem obcym. Lekcje prowadzone były rzetelnie i kreatywnie. Dużym atutem było umiejętne dopasowanie programu do potrzeb uczestników”.

  Piotr Kozioł

  Przewodniczący

  Zobacz więcej pdf

  Studio Architektury

  „Zarazem organizacyjny jak i merytoryczny aspekt prowadzonych szkoleń zasługuje na najwyższą ocenę. Zajęcia prowadzone były w sposób profesjonalny i ciekawy, lektorzy natomiast byli zawsze dobrze przygotowani do zajęć”.

  Piotr Ćwirko

  Właściciel

  Zobacz więcej pdf

  Studio Urody VENA

  „Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektora. Zarówno materiały szkoleniowe jak i system nauczania dostosowany jest do potrzeb słuchacza, co sprzyja rozwijaniu umiejętności językowych”.

  Katarzyna Kabella

  Zobacz więcej pdf

  SuperEgo Pracownia Psychologiczna i Terapeutyczna

  „Kurs został poprzedzony dokładną analizą potrzeb, co pozwoliło na odpowiedni dobór programu jak i materiałów szkoleniowych. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, ciekawy, pozwalają zarówno na naukę języka praktycznego jak i skomplikowanych zadań gramatycznych”.

  Karolina Ocipińska

  Zobacz więcej pdf

  Szara Willa

  „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Stephenem oraz szkołą Bizneslingua”.

  Małgorzata Czech

  Kierownik Gastronomii

  Zobacz więcej pdf

  T&S GROUP Sp. z o.o.

  „Kursy prowadzone przez firmę Bizneslingua odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym, różnorodnością metodologiczną oraz fachowym podejściem. Są one prowadzone przez lektorów-rodowitych Anglików (native speakerów) o wysokich kwalifikacjach, potrafiących dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych uczestników”.

  Edyta Hytel

  General Manager

  Zobacz więcej pdf

  Tedrive Poland Sp. z o.o.

  „Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie lektorów prowadzących zajęcia, zarówno polskich jak i native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii i Republiki Południowej Afryki. Wszystkie zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy, przejrzysty i elastyczny. Lektorzy starali się jak najdokładniej odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości pojawiające się podczas zajęć”.

  Zbigniew Gorczyński

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Time Tax Sp. z o.o.

  „Pracownicy firmy TimeTax brali udział w kursie z języka angielskiego organizowanym przez Bizneslingua Centrum Języków Obcych w ramach projektu pt. „Wysoce wykwalifikowana kadra instytucji rynku pracy” numer POKL.06.01.01-16-039/12”.

  Jacek Wikowski

  Wiceprezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Tower Automotive Polska Sp. z o.o.

  „Zajęcia prowadzone są w pełni profesjonalnie i dodatkowo w niezwykle miłej atmosferze. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, optymalnie dobrane materiały szkoleniowe, a także sposób prowadzenia zajęć pozwalają na łatwe przyswajanie języka”.

  Wiesław Morzyński

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Track Tec Koltram Sp. z o.o.

  „Pragniemy poinformować, że nasza współpraca opiera się na pełnym profesjonalizmie. Usługi oferowane przez w/w szkołę są wysokiej jakości i spełniają trzy podstawowe dla nas kryteria: rzetelności, terminowości i elastyczności, tzn. pełnego dostosowania do oczekiwań klienta”.

  inż. Marian Knol

  Kierownik Biura Zarządu i Spraw Pracowniczych

  Zobacz więcej pdf

  Unitrez elektronik

  „Atutem firmy Bizneslingua jest profesjonalizm i umiejętność dopasowania usług do potrzeb klienta. Na uwagę zasługuje zaangażowanie prowadzących, wykorzystywanie różnorodnych metod i ciekawych materiałów”.

  Leszek Szmagierewski

  Prezes

  Zobacz więcej pdf

  Wakro Sp. z o.o.

  „Zajęcia, w wymiarze 88 godzin lekcyjnych, zostały przeprowadzone w grupie dziesięcioosobowej na poziomie średnio zaawansowanym. Odbywały się na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektora. Jakość pracy, i jej organizacja zasługują na wysoką ocenę i warte są polecenia innym firmom – klientom Bizneslingua Centrum Języków Obcych”.

  mgr inż. Krzysztof Borycki

  Członek Zarządu Dyrektor Handlowy

  mgr inż. Wacław Szczerba

  Członek Zarządu Dyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Wodociągi i Kanalizacja

  „Nauczyciele z w/w szkoły prowadzili kurs języka angielskiego dla grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania oraz zajęcia indywidualne. Wysoko wykwalifikowani lektorzy zawsze byli rzetelnie przygotowani, a ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć umożliwiało uczestnikom efektywne wykorzystanie czasu przezanczonego na naukę języka angielskiego”.

  Piotr Kętrzyński

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Wojewódzki Urząd Pracy

  „Szkolenia orgaznizowane przez Centrum Języków Obcych pod nazwą „ Tracz – Krupa Katarzyna Bizneslingua Centrum Języków Obcych” przeprowadzone zostało z należytą starannością. Firma wykazała się profesjonalizmem w organizacji szkoleń, natomiast uczestnicy kursów byli usatysfakcjonowani efektami szkoleń”.

  Renata Cygan

  Wicedyrektor

  Zobacz więcej pdf

  Wojsko Polskie

  „Niniejszym potwierdzamy, że Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA prowadziło szkolenie uzupełniające z języka angielskiego dla żołnierzy zawodowych Jednostki Wojskowej 1907 w Opolu. Zamówienie zrealizowane zostało z należytą starannością”.

  ppłk Krzysztof Kałwak

  Szef Szkolenia

  Zobacz więcej pdf

  Wydawnictwo MIRAMAR

  „W związku z pozytywnym wrażeniem, jakie zrobiła na nas firma Bizneslingua w kontekście organizacji szkoleń, z czystym sumieniem polecamy ją jako partnera w podobnych przedsięwzięciach”.

  Roman Chmielewski

  Zobacz więcej pdf

  Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Opolu

  „Dzięki dynamicznemu prowadzeniu zajęć, doskonałemu opanowaniu tematów przez trenerów oraz wykorzystaniu praktycznych ćwiczeń, zdobyliśmy wiedzę przydatną do prowadzenia prezentacji sprzedażowych”.

  Paweł Pupin

  Prezes Zarządu

  Zobacz więcej pdf

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu

  „W szkoleniu wzięło udział 88 pracowników Sali Obsługi Klienta ZUS O/OPOLE. Szkolenie zostało przeprowadzone w sześciu grupach, w systemie dwudniowym. Firma Bizneslingua wykonała zlecenie prawidłowo i z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z zawartą umową”.

  Krzysztof Trawiński

  Dyrektor

  Zobacz więcej pdf