• Polski
 • English
 • Biuro KRAPKOWICE

  Pon.-Czw. 10-18; Pt. 8-16

  tel. 77 466 11 52

  Biuro OPOLE

  Pon.-Pt. 10.00-18.00

  tel. 77 444 44 70

  KRAPKOWICE Office

  Mon.-Thurs. 10-18; Fri. 8-16

   tel. 77 466 11 52

  OPOLE Office

  Mon.-Fri. 10.00-18.00

  tel. 77 444 44 70

  Kim jesteśmy

  Zespół Bizneslingua Opole
  Zespół Bizneslingua Krapkowice

   

  BIZNESlingua Centrum Języków Obcych to nowoczesna szkoła językowa, która oprócz ogólnych kursów językowych oferuje wysokiej jakości szkolenia „szyte na miarę”, z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, holenderskiego oraz polskiego dla firm i instytucji.

  Szkolenia językowe odbywają się na terenie siedziby firmy, co pozwala elastycznie dostosować program nauki do specyfiki pracy słuchaczy oraz oszczędza ich cenny czas, lub w siedzibie BIZNESlingua. Oferujemy szkolenia zarówno w formie zajęć grupowych, jak i lekcji indywidualnych. Ucząc się języka w grupie zamkniętej złożonej tylko z pracowników firmy, otrzymuje się gwarancję uwzględnienia jej profilu oraz skoncentrowania zajęć wokół określonej tematyki.

  Szkolenia obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z językiem ogólnym lub biznesem. Na życzenie firmy program jest dopasowywany do wyznaczonych celów językowych, może również obejmować takie zagadnienia jak: sprzedaż, bankowość, finanse, HR, IT. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów polskich i zagranicznych.

  Kluczem do sukcesu w realizacji celów szkoleniowych jest wybór odpowiedniego programu nauczania. Wspólnie z klientem opracowujemy program idealnie dostosowany do profilu działalności firmy oraz aktualnych potrzeb.

  BIZNESlingua organizuje następujące rodzaje zajęć:
  – English i Deutsch
  – Business English i Wirtschaftsdeutsch
  – Szkolenia tematyczne
  – Warsztaty
  – Konwersacje
  – Programy indywidualne
  – Lekcje na żądanie
  – Język polski dla obcokrajowców.